Kadra

 

Rada pedagogiczna w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach

Krasoń Arkadiusz Dyrektor Szkoły – informatyka, technika , wychowanie fizyczne
Kowalska Katarzyna Wicedyrektor Szkoły – matematyka, informatyka

Chycka Agnieszka Wicedyrektor Szkoły

Ałaszewska Magdalena - nauczyciel wspomagający

Barańska Anna -nauczyciel wspomagający

Barańska Lucyna – język angielski

Bartczak Piotr - nauczyciel wspomagający
Bąbel Grzegorz – religia

Bednarska Jolanta - język angielski

Bielińska Barbara - język niemiecki
Bocheńska Nina – wychowanie fizyczne
Chycka Agnieszka – pedagog szkolny
Cukiernik Dorota – logopeda
Cywińska Martyna – nauczyciel wspomagający
Czabańska Maria – język angielski

Dędek Maria Anna - historia, wiedza o społeczeństwie
Fila Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Filipczak Tomasz – biblioteka szkolna

Gnyp Renata - świetlica szkolna
Gorzędowska Marzena – edukacja wczesnoszkolna
Grabowska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Jabłecka Jolanta – matematyka
Jachimczak Izabela – język angielski
Jankowska Beata – informatyka, technika
Jureńczyk Kamila – historia

Kamiński Piotr - religia
Kaniowska Małgorzata – wychowanie fizyczne
Kiełbik Jarosław – religia
Klekowska Żaneta – świetlica szkolna
Kluczyńska – Musiał Renata – język polski

Kobylarz Iga - edukacja wczesnoszkolna
Kobylnik Piotr – świetlica szkolna , informatyka

Kowalewski Dawid - religia
Kubiak Agnieszka – świetlica szkolna, zajęcia rewalidacyjne
Kubik Anna – zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Krawczyk Aneta – edukacja wczesnoszkolna
Kukulska Agata – wychowanie fizyczne, chemia

Kukulski Robert - świetlica szkolna

Krzynówek Maria - matematyka
Librowska Anna – świetlica szkolna
Librowska Ewa – świetlica szkolna
Magiera – Janczura Aleksandra – logopeda
Maniecka Anna – język polski
Marusińska Liliana – pedagog szkolny
Marczak Marzena – edukacja wczesnoszkolna

Miastkowska Krystyna - język angielski, biologia
Misztald Romualda – zajęcia rewalidacyjne
Misztela Agnieszka – świetlica szkolna

Nowak Ewelina - nauczyciel wspomagający
Nowicka Dorota – biologia, geografia
Ościk Magdalena – kierownik świetlicy i stołówki szkolnej, język niemiecki
Pawelec Aleksandra – fizyka
Pielużek Mariola – świetlica szkolna
Pregiel Anna – język angielski
Radojewska–Pechta Marlena – świetlica szkolna
Rakowska – Kister Ewa – język polski, historia
Rawicka Dorota – matematyka , przyroda
Rawicka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Rzepecki Mirosław – wychowanie fizyczne

Sadura Małgorzata - plastyka
Salwa Anna – edukacja wczesnoszkolna
Sawicka Agnieszka – świetlica szkolna
Siewierska Anna – wychowanie fizyczne
Siewierski Marek – wychowanie fizyczne
Słodkowicz Lidia – język polski

Soja Małgorzata - świetlica szkolna
Stanios Lidia – edukacja wczesnoszkolna
Stankiewicz Anna – edukacja wczesnoszkolna
Szelka Małgorzata – przyroda, biologia

Szulc Małgorzata - język polski
Szydziak Anna – edukacja wczesnoszkolna
Święcicka Justyna – biblioteka szkolna
Turkowska Ewa – język niemiecki
Turniak Renata – wychowanie fizyczne
Urbanik Bożena – matematyka
Wawrzyńczak Halina – przyroda , wdż, geografia

Woźniak Ewa - Wychowanie do życia w rodzinie

Woźniak Małgorzata - matematyka
Woźniakiewicz Alicja – język angielski
Zawada Aneta – informatyka, matematyka
Ziemba Agnieszka – chemia, wychowanie fizyczne
Ziemba Renata – plastyka, muzyka
Zyzik Agnieszka – świetlica szkolna
Żak Beata – pedagog szkolny